Ataşehir ikinci el eşya alanlar

Posted by yasinsametak 08/12/2015 0 Comment(s)

Merhaba sevgili ataşehirli hemşerilerimiz.Yeditepe spot ikinci el eşya alanlar ataşehir ve Ataşehir'imizin tüm mahallelerinde siz değerli hemşerilerimizin hizmetinizde.

En iyi fiyat garantisi ile Ataşehir ve Ataşehir'in tüm mahallelerinden ikinci el beyaz eşyalarınızı ikinci el mobilyalarınızı komple ev eşyalarınızı ikinci el spor aletlerinizi ikinci el klima vb tüm eşyalarınızı değerinde alıyor ödemesinide hemen alım yaptığımız esnada nakit olarak yapıyoruz.

Ataşehir ve ataşehirin mahallelerinden bize ulaşabileceğiniz gibi İstanbul'un tüm ilçelerinden de bizi arayabilir ikinci el eşya ve ikinci el mobilyalarınızın satışını yapabilirsiniz.

İkinci el Televizyon,Lcd Televizyon,Plazma,Led televizyon,İkinci el yatak odası takımları,İkinci elSpor aletleri,İkinci el koltuk takımları ve oturma gurupları,İkinci el köşe takımları ve çekyatlar,İkinci el büro ofis mobilyalarınızı değerinde satmak için bize 7/24 ulaşın.

Ücretsiz nakliye hemen peşin ödeme En iyi fiyat teklifi ile Ataşehir ikinci el eşya alanlar alan yerler Yeditepe ikinci el spot eşya Sizlerlin yanıbaşınızda.

http://yeditepeikincielspotesya

Write a Comment